Realitní služby

 

Potřebujete služby realitní kanceláře v oblasti Prahy a středních Čech?

Tak to jste tu správně. Jsem realitní makléř působící v Praze, Říčanech, Slaném, Benešově, Mníšku pod Brdy, Týně nad Vltavou, Mělníku, Dobříši, Zbraslavi, Úvalech, Hostivicích, Klecanech, Jesenici, Říčanech u Prahy a dalších středočeských městech.

Zjistěte, co vše pro vás mohu udělat.

Samozřejmou součástí mých služeb je také finanční poradenství.

Úvodní seznamovací schůzka

 

Dáme si kávu

Naladím se na vaši vlnu

Příjemně si popovídáme

Naplánujeme další kroky

Připravíme podklady

Více informací

Tržní analýza a obchodní strategie

 

Tržní odhad nemovitosti

Prodejní strategie

Marketingový plán

Energetický štítek

Zákonné revize

Více informací

Propagace nemovitosti

 

Homestaging

Profi fotografie

Videoprohlídka nemovitosti

3D sken, 2D/3D půdorys

Vizualizace domu či bytu

Prohlídky se zájemci

Více informací

Kompletní právní servis

 

Prověření zájemce o nemovitost

Příprava kupní smlouvy

Hypoteční úvěr

Úschova prostředků

Předání nemovitosti

Převod energií

Více informací

Úvodní schůzka

 

Zvu vás na rande. A ne jen tak ledajaké. Místo romantické procházky po nábřeží, spolu budeme procházet vaše potřeby a cíle nejen v oblasti realitních služeb a společně zaměříme pozornost na to, co je pro vás nejdůležitější. Potřebujete prodat nemovitost? Anebo chcete dům či byt naopak koupit? Budeme řešit také finanční služby? Tedy například hypotéku na koupi vysněného bydlení? Anebo si chcete jen tak příjemně popovídat nad kávou o vaší aktuální situaci a možnostech?

Přijďte v dobré náladě a připravte se na to, že budu mít otázky doslova na tělo. Když si vše vyjasníme, začneme s kompletací podkladů (list vlastnictví, věcná břemena a další právní omezení, nabývací titul, úvěrové smlouvy, zástavní smlouvy, dispoziční plán, energetický štítek, pojistné smlouvy a další), které budou mimo jiné potřeba pro zpracování následné tržní analýzy. To ale hned na prvním rande obvykle nedělám 🙂

Tržní analýza a obchodní strategie

 

Křišťálovou kouli mi Ježíšek ještě nepřinesl (ač bych si ji přála :)). Tržní analýza je komplikovaná disciplína realitních služeb, v rámci které musím vyhodnotit stav nemovitosti, lokalitu, ale i srovnatelné nemovitosti již prodané v dané lokalitě na základě dat z katastru nemovitostí a cenových map. Důležitou součástí tržní analýzy je také porovnání ceny s cenami aktuálně nabízených nemovitostí. V závislosti na tom, jak na prodej spěcháte, můžeme tržní odhad ještě upravit. A to směrem dolů, pokud chcete mít rychle prodáno, ale i opačným směrem, když mi dáte čas a připravíme perfektní prezentaci, využijeme kvalitní a dlouhodobou prodejní strategii, případně prodej zakončíme aukcí.

Finální cenu a způsob prodeje tedy ovlivníte především vy. V každém případě to bude fičák. Udělám vše, co umím, pro to, aby se vaše nemovitost na trhu příliš dlouho neohřála.

Příprava a propagace nemovitosti

Homestaging

Když chcete prodat nemovitost, musíte zajistit, aby vypadala jako ze žurnálu. A právě k tomu vám pomůže homestaging. O co se jedná? Nejde o sportovní disciplínu. Žádný řecko – římský zápas vás tedy nečeká. Ve skutečnosti jde o boj v oblasti úprav interiéru.

Z praktického hlediska jde o to, abychom z nemovitosti vhodnými úpravami vykouzlili domov. Často to obnáší úklid, posekání zahrady, výměnu nábytku, vymalování stěn, přidání květinového aranžmá, rozsvícení světel nebo svíček, doplnění dekorací, textilií a dalších drobností. Možná nejde o realitní služby v pravém slova smyslu, ale v některých případech může být nutné přistoupit i k rozsáhlejším stavebním úpravám. Na tuto situaci vás předem upozorním a stavební práce v koordinaci s odborníky klidně i zajistím. Záleží na tom, jak se domluvíme.

A jak poznáte dobře provedený homestaging? Do interiéru po homestragingu se máte chuť hned nastěhovat. A pokud jste prodejce, začnete dlouze přemýšlet, zda se tak úžasného bytu nebo domu vlastně chcete zbavovat.

Profesionální fotografie

Když už si dám práci s homestagingem, nebudu fotit vaši nemovitost na chytrý telefon, to je jasné. Profesionální práci fotografa nic nenahradí a kvalitní realitní služby se bez ní neobejdou. A investice do něj se vždy mnohonásobně vrátí. Podle mého názoru musí opravdu KAŽDOU nemovitost vidět ve svém hledáčku profík. V kombinaci s prací designera je pak výsledek dokonalý.

Videoprohlídka

Chcete si představit, jak by se v nemovitosti bydlelo a žilo, aniž byste jí navštívili? Pak pro vás mám videoprohlídku. V zájemci zanechá mnohem větší emoční prožitek z nemovitosti a to nejen díky tomu, že si vše díky dronu může prohlédnout z ptačí perspektivy. A úplně nejlepší je, pokud získáme kombinaci videa a profi fotografií. Jak může taková videoprohlídka vypadat uvidíte na mém YouTube.

Virtuální prohlídka, 3D sken nemovitosti

Venku prší, slota, že by psa nevyhnal a vy máte domluvenou prohlídku nemovitosti? Chápu, že se vám nikam nechce. Ani mně by se nechtělo. A to si ještě uvědomte, že než koupíte nový dům nebo byt, obvykle takových prohlídek absolvujete několik. Přestaňte se plahočit za nemovitostmi a užijte si prohlídku z tepla domova. Díky moderním technologiím a virtuální realitě je to možné. I tak mohou vypadat moderní realitní služby.

 

Díky virtuální prohlídce se okamžitě ocitnete uprostřed nemovitosti, která vás zajímá. Uvidíte detailně každou spáru, každičký detail. A to vše, aniž byste museli vytáhnout paty z domu. A dobrá zpráva na závěr: i na základě virtuální prohlídky můžeme uzavřít kupní smlouvu. Co na to říkáte?

2D, 3D půdorys

Půdorys je grunt. A měl by být součástí každého inzerátu. Když jsem sama kupovala dům, chyběl snad u všech, které jsem prohledala. Je to už pár let, tak snad je už situace v tomto ohledu příznivější. V každém případě inzerát bez půdorysu domu nebo bytu pro mě není kompletní. No, řekněte sami, jak si člověk má představit dispozici nemovitosti, když nemá žádné orientační body? Je to jako bloudit v temném lese bez mapy a kompasu. Díky půdorysu hned vidíte, kde jsou okna, dveře, ale třeba poznáte i to, jestli se vám do obýváku vejde váš starý gauč, kterého se při stěhování rozhodně nechcete zbavovat.

Vizualizace

Pokud je vaše nemovitost před rekonstrukcí a majiteli se už do celkové rekonstrukce před prodejem nechce, pomůže k její lepší prezentaci vizualizace. Díky ní si zájemce snáze představí, jak může nemovitost vypadat po rekonstrukci. Kromě vizuaizace můžu pak zájemci předat kompletní podklady k realizaci vizualizované rekonstrukce, podle kterých se dá nemovitost rovnou zrekonstruovat. Realitní služby jak mají být. Co říkáte?

R

Kovová klika

R

Bílá spárovačka

R

Vinylová podlaha

R

Bodová světla

Kompletní právní služby

 

Právní a realitní služby patří k sobě. V mém případě neznamená, že vás v rámci právního servisu vysekám z nepříjemného rozvodu. Ale zato vám pomůžu prodat třeba dům a pořídit si za něj dva byty. Počítat můžete s kompletní přípravou kupních smluv, s advokátní úschovou prostředků, přípravou zástavních smluv, hypoteční smlouvy. Vyřeším za vás návrh na vklad, ohlídám zákonné lhůty na přepis. Prostě budu vaším parťákem, na kterého se můžete plně spolehnout a zajistím, aby vše proběhlo maximálně hladce.

Nenechám vás napospas osudu ani, když dojde úspěšně k přepisu na katastru nemovitostí a advokát uvolní prostředky z úschovy. Budu vám krýt záda i při předání nemovitosti a převodu energií. Prostě kompletní realitní služby od A do Z. Na nic nemusíte myslet, ničeho se nemusíte obávat.