Veronika pro mě zajišťovala prodej bytu. Seznámili jsme se na doporučení, ale ani přes kladné reference mě tenkrát nenapadalo nakolik bude tato spolupráce pohodová a služby nadstandardní. Nejprve hodně pomohla s přípravou bytu, a to včetně menší stavební úpravy koupelny. Připravena prezentace pak hodně předčila očekávání. Po prvním shlédnutí jsem chvíli uvažovala, „jestli je opravdu rozumné to prodat“. Veškerou agendu, komunikaci se zájemci a prohlídky zajišťovala sama, navíc v době, kdy jsem měla jiné pracovní záležitosti mimo domov, takže mě toto neomezovalo vůbec, ačkoli věřím že ten počet zájemců, navíc běhen parných letních dnů, nebylo úplně jednoduché zvládnout. Vyšel dokonce i „sci-fi“ scénář, že do týdne od spuštění prodeje, bude kupec. Byl! To byl velmi příjemný bonus. Měla jsem v té době již rozjednanou koupi nové nemovitosti. Ač jsem byla připravena na variantu, že případně bude potřeba nějaký čas financovat najednou 2 hypotéky, díky rychlému prodeji to nebylo potřeba. Navíc, velmi příjemně překvapila i částka, za kterou se povedlo prodej uskutečnit. Zcela úžasně zařídila i přípravu veškerých smluv, včetně přítomnosti notáře při podpisu. „Balíček služeb“ zahrnovat i agendu týkající se převodu energií, rychlou komunikaci, přemýšlení „dopředu místo mě“, i naprosto bezproblémovou spolupráci. V době, kdy jsme si už skoro zvykli na to, že nám pandemie zařídila zádrhel "skoro na každém kroku" i prodloužení termínu pro zařízení čehokoli, tato zkušenost byla zcela pozitivní. Pokud bych v budoucnu potřebovala řešit nemovitost znovu, vím přesně, koho k tomu budu nutně potřebovat.
"Je těžké to vyjádřit v krátkosti a tak, aby to nevypadalo až podezřele pozitivně :-) Díky Veronice jsme od letošního jara prodali dům a byt v Praze a s její pomocí jsme vybrali jinou nemovitost. Oslovili jsme ji na základě doporučení z rodiny. Veronika je neuvěřitelně akční, spolehlivá, komunikuje bleskově a nezná slovo problém. Vážím si i její upřímnosti, kdy vám nic nelakuje na růžovo a natvrdo sdělí i to, co možná nechcete slyšet ale ona současně hledá řešení a poskytne podporu. Její služby jsou naprosto komplexní: od finančního poradenství po přípravu nemovitosti, roli jakéhosi mediátora a vrby, v neposlední řadě poskytne i skvělý právní servis. Rozumí technické stránce a její tým i ona sama často přiloží ruku k dílu při přípravě nemovitosti, obstará technické inspekce, vizualizace, videa. Během prodeje se postará o veškerou administrativu, předání nemovitosti a následné kroky, jako jsou přepisy energií atd. To je přesně to, co potřebujete, když třeba jako já, prodáváte rodný dům a byt, kde jsme strávili řadu let, je tam citová vazba a k oběma akcím jsme se pár let odhodlávali. Prostě s Veronikou nic není nemožné, skočili jsme do toho po hlavě a už to jelo. Pomohla nám naplnit i naši představu budoucího bydlení. Jezdila s námi na prohlídky nemovitostí, my jsme se díky ní mohli zabývat spíše emocionální stránkou věci a pocity a Veronika řešila technické parametry, viděla vady, které my bychom přehlédli. Bylo to náročné ale je to skoro za námi, brzy se stěhujeme do nového. Právě díky etapě hledání nemovitosti jsme zažili mnoho jiných makléřů prodávajících, kteří byli schopni opakovat jen to, co stálo v inzerátu a občas se přitom nedokázali ani příjemně tvářit.. To se s Veronikou stát nemůže. Veronika je prostě skvělá po profesní i lidské stránce. Patří jí náš velký dík a s manželem velmi doporučujeme její služby.. Eva a Karel Plzákovi"
Veroniku můžeme vřele doporučit. Je to profesionálka na svém místě a dodrží vše, co slíbí. Nám pomohla vyřešit rovnou dvě věci zároveň. Řešili jsme prodej bytu a zároveň nákup domu. Před prodejem dala byt do stavu, že vypadal skoro jako nový a nebála se sama přidat ruku k dílu. Díky tomu byl o byt velký zájem, prodal se v rekordním čase a dokonce za vyšší cenu, než jsme počítali. Zároveň nám Veronika pomohla najít novou nemovitost. Při jejím výběru nám velmi pomohly její znalosti z oboru a cílené dotazy, které by nás ani nenapadly. Při prohlídkách nemovitostí si všimla spousty věcí, kterých jsem si ani já, a to jsem perfekcionista, nevšiml. Čeho si na Veronice nejvíc cením je to, že je upřímná a říká věci narovinu. Poznali jsem se na prohlídce jedné nemovitosti a zaujala nás tím, že mluvila i o chybách a nedostatcích dané nemovitosti. Po více než roce hledání, desítkách prohlídek a schůzek s desítkami realitních agentů, kteří nám tvrdili i nesmysly, jen aby prodali, to byla příjemná změna, se kterou jsme se nesetkali a ztotožnili jsme se s ní. Veronice bychom chtěli poděkovat, že nám pomohla s naší budoucností a pomáhá nám stále.
Paní Veronika je úžasná po profesní i lidské stránce! Srší pozitivní energií, vidí všude příležitosti, hledá aktivně optimální řešení případných problémů, reaguje nesmírně rychle a máme v ní vždy plnou důvěru, že naše dohody platí a vše dopadne na výbornou. Jedná přímo a popíše Vám situaci upřímně tak, jak je. Vzhledem k tomu, ze jsme oba velmi časově vytížení, tak navíc velmi oceňujeme schopnost jednat samostatně v našem nejlepším zajmu. S paní Veronikou jsme nejdříve uskutečnili koupi bytu, kdy jsme z její nesmírně kvalitní prezentace bytu (video, přesný a přesto emocionální popis bytu i lokality) byli nadšení, a tak při pronájmu našeho bytu pro nás byla spolupráce s ní jasnou volbou. Pronajímaný byt byl ve velmi špatném stavu, navic se starým nábytkem, který jsme si přáli v bytě pokud možno nechat. Pronajmout takový byt bylo samozřejmě poměrně složité, ale diky profesionalnim radam pani Veroniky ohledně menších úprav v bytě, jejímu home stagingu, citu pro detail a správnému nastavení ceny se nám byt podařilo pronajmout během několika dní. Navíc nám aktivně nabídka pomoc s organizací práce a zajistila řemeslníky na úpravu bytu i stěhování. Už nyní se těšíme na další spolupráci s ní ! Mgr. Gabriela Hraško, PhD. a MUDr. Tomas Hraško
Díky Veronice jsme prodali byt rychle a za předpokládanou cenu, a získali financování na nové bydlení (pozemek & dům zvlášť).. Všechno proběhlo v pořádku a bez překvapení, přestože nešlo o nejjednodušší činnost (aspoň z našeho hlediska).. Vřele doporučuji Veroniku všem těm, co nemají čas jako my a zároveň potřebují osobu na kterou se lze spolehnout. Veronika je kompetentní, profesionální, umí komunikovat a zjednodušit pojmy, co laikům můžou vypadat nesrozumitelné. Kdybychom opět měli řešit bydlení/ financování neváhali bychom a určitě bychom se zase spolehli na Veroniku! Branko a Radka Gudelj / Praha - Zelenečská
Paní Veronika je velmi profesionální, přátelská a milá realitní makléřka s lidským přístupem a velmi nadstandardními službami. Kromě prohlídek bytu, rezervační smlouvy, kupní smlouvy a právního servisu nám zařídila např. převod všech energií a před samotným nastěhováním zařídila na své náklady vymalování a instalaci nových lišt v celém bytě. Během procesu koupě nebyl nikdy nic problém, nic nebylo neřešitelné a vždy jsme se domluvili. Vše bylo navíc velmi rychle zařízeno. Po předchozích špatných zkušenostech s realitními makléři jsme byli velmi mile překvapeni. Až budeme zase něco potřebovat ohledně realit, tak se budeme obracet jen na paní Veroniku. Moc děkujeme a ať se Vám daří. Jiří, Lucie, Julie a Nela Vlachovi
Můj cíl byl jasný, potřeboval jsem prodat byt. Po mnohaletém pronájmu studentům, bez údržby a rekonstrukce, byly všechny místnosti poněkud velmi unavené životem... Rozhodl jsem se tedy oslovit nějvětší hráče na realitním trhu, s naivním očekávám, že vše půjde jak po másle, dnes je přeci o byty nouze. Po půl roce intenzivního prodeje se situace nepohnula, začínal jsem propadat skepsi. V tu chvíli se, jako dar z nebes, naskytla možnost spolupráce s paní Balnarovou. Nenechal jsem se odradit jejím prvotním šokem z bytu, přímým až svérázným jednáním, ani tím, že za jejími zády nestojí žádný z těch velkých realitních „profesionálů“. Vše se totiž naopak ukázalo jako její velká pozitiva. Když jsem se po několika týdnech opět ocitl v oněch původně značně vybydlených pokojích, nevěřil jsem, že je to stejný prostor. Byt byl jedním slovem krásný. K nepoznání. Paní Balnarová sama se svým týmem s neuvěřitelnou energií vše zařídila a nenechala se odradit ani řadou komplikací. Věděla co dělá, to bylo zřejmé po celou dobu spolupráce a to mi dodávalo klid a důvěru. Byt prošel menší rekontrukcí, byl vymalovaný a skvěle designově vyladěný, úplně v novém kabátě. O zájemce pak nebyla nouze, našel si tedy své šťastné nové majitele velmi rychle. Paní Balnarová má ženský smysl pro detail a skvělý vkus, ale i nevídanou, snad nevyčerpatelnou energii a odhodlání, kterou by jí leckterá parta dělníků mohla závidět :) Od začátku do konce měla celý proces pod svou taktovkou, věděl jsem v jaké fázi jsme a kam jdeme, přesně takto jsem si spolupráci s ideálním realitním makléřem vždy představoval. Vložte jí do rukou svou nemovitost a věřte, že případný další realitní obchod již nebudete realizovat bez ní, stejně jako já, naše spolupráce dál pokračuje. Mou velmi pozitivní zkušenost rád předávám dál svým známým a kamarádům. Ještě jednou tedy děkuji za profesionální, výbornou a příjemnou spolupráci a budu se těšit na další.
Paní Veronika je profesionálka každým coulem, prostě a jednoduše řečeno člověk na svém místě. Svoji práci odvádí s profesionálním přístupem a její solidní jednání mě velice překvapilo, byla radost s ní spolupracovat. Je velice příjemný člověk s citem pro detail a skvělým vkusem. Sháněla jsem byt a zaujal mne její inzerát spojený s nádhernou video prohlídkou, že jsem si ho zamilovala už po shlédnutí velice kvalitní prezentace paní Veroniky. Je vidět na první pohled, že se ve svém oboru vyzná, moc ji děkuji za vše co pro mne a mého syna udělala v těžkých rozvodových chvílích. Sehnala nám krásné bydlení a pomohla nám s financováním. Paní Veroniku mohu každému doporučit už jen pro její vstřícnost, pozitivní energii, ochotu a její slunce v duši.
Paní Balnarová je žena činu, nic pro ní není problém, reaguje okamžitě, vždy je ochotná pomoci, poradit a jedná rychle. Je vidět, že se v oboru dobře vyzná a vše zařídí, aby probíhalo hladce. S paní Balnarovou máme pozitivní zkušenost a rádi ji všem doporučíme.
Super profesionální přístup a solidní jednání. A navíc je paní Veronika strašně příjemný člověk, je to radost z takové spolupráce Oceňuji cit pro zákazníka, odborně provedenou prezentaci, sdělení požadovaných informací obratem nebo rychlé plnění dohodnutých úkolů
S paní Veronikou jsme se potkali při prohlídce rodinného domu, byl krásný a chtěli jsme ho koupit, protože splňoval všechny naše požadavky, jen byl dražší než jsme počítali. Měli jsme velký zájem a chtěli jsme ho koupit, ale ještě než jsme podepsali rezervaci, tak nám paní Veronika spočítala naše současné životní náklady, budoucí hypotéku a v podstatě nám oznámila, že nám dům nedoporučuje koupit, že by splátky byly pro náš rozpočet zdrcující. Byli jsme zklamaní, ale pak jsme se domluvili, že podle našeho zadání nám najde dům jiný. Tak se i stalo. Teď máme krásný dům a mě osobně se líbí i nižší hypotéka.
Chci Vám moc poděkovat za vše, co jste pro mě udělala. Rozvod nebyl vůbec jednoduchý, ale díky Vám mi zůstala střecha nad hlavou, mám splacené všechny dluhy a ještě můžu i spořit na horší časy. Ještě jednou díky Tomáš
Doporučuji všem svým známým, aby využili služby paní Veroniky. Byť jsem byla na začátku sama skeptická, tak si důvěru právem zaslouží, což je v této době plné podvodníků, lhářů a vykuků příjemná změna.
S Veronikou jsme se seznámily při vyřizování hypotéky. Kamarádka mi ji doporučila, že mi jistě pomůže. Od prvního kontaktu jsem byla trochu překvapená, že jsme neřešily jen hypotéku, ale šla ve všem do hloubky. Někdy byla zvědavá až moc, ale pak jsem pochopila, že je to třeba, abych měla svůj rozpočet pod kontrolou a aby mi hypotéka nekomplikovala život. Nakonec mi sehnala větší hypotéku než jsem si vůbec přála a díky tomu jsem si mohla byt i nově vybavit. Díky moc a rozhodně Vás doporučuji Markéta
Paní Srb Balnarová mi pomohla s prodejem mého domu, když už jsem byl téměř v koncích.O jejich předchůdcích raději mluvit nebudu, ale její přístup a spolehlivost mě víc než mile překvapil. Co řekla, to i udělala a k tomu byla naprosto normální, žádný škrobený kravaťák, ale profík na svém místě. Děkuji a těším se na další spolupráci Martin Kobliha
S paní Veronikou jsme byli velice spokojeni,ať už nám pomáhala s řešením naší životní situace, kdy jsme byli finančně v úzkých až po dobu, kdy jsme si mohli dovolit své vysněné bydlení. Nejen, že nám sehnala dokonalý byt, zajistila financování u banky za skvělých podmínek, tak i náš byt pojistila a zajistila veškeré papírování, co bylo s koupí, s bankami, pojišťovnou zapotřebí. Vlastně jsme se nemuseli skoro o nic starat.Zároveň oceňujeme její vřelý a lidský přístup, i když jsme někdy potřebovali zlehka popostrčit. Můžeme ji tedy rádi všem doporučit. Za vše moc děkujeme Nela a Adam Kučerovi

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení