Prodej rodinného domu Jenštejn 120M2 PRODÁNO!

Bydlení v klidu vesnické atmosféry a přitom Praha, co by kamenem dohodil?

Řadový rodinný dům 4+KK se zahrádkou

 

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení pro sebe a svou rodinu v blízkosti Prahy, kde máte vše na dosah a k tomu klidné místo obklopené cyklostezkami a možností výletů po okolí?

Tak již nehledejte.

 

V obci Jenštejn, která leží mezi Černým Mostem a Vinoří mám pro Vás ideální kompromis mezi domem a bytem...překvapivě prostorný energeticky nenáročný řadový dům o dispozici 4+KK, 120 m2, takže splní i nároky velké rodiny, která může mít 3 samostatné ložnice nebo 2 ložnice a pracovnu.

 

K domu je velké kryté parkovací stání pro vaše auto.

 

Dům byl postaven v roce 2010 a nedávno byl částečně rekonstruován. To hlavní je hotovo a zbytek domu čeká až mu vtisknete vlastní podobu. K domu patří i příjemná terasa a zahrádka, kde je dostatek prostoru pro zahrádkaření, posezení a i bazén.

 

Celý dům je krásně světlý a díky centrálnímu masivnímu schodišti získává i na eleganci.

 

V přízemí najdete dvě praktické komory, toaletu pro hosty, prostorný obývací pokoj s jídelním koutem a kuchyň. Z obývacího pokoje je přímý vstup francouzským oknem na slunečnou terasu.

Schodiště nás přivede do odpočinkové zony, kde jsou tři samostatné pokoje a koupelna s vanou a další toaletou.

Na všech oknech jsou praktické žaluzie.

 

Kousek od domu je k dispozici MŠ, pošta, restaurace a autobusy, které vás přímo dovezou do Letňan nebo na Černý Most do 15. minut. Pro větší děti je základní škola přímým spojen v Radonicích nebo Satalicích. A bude se stavět nová škola v Přezleticích. Takže škola je také blízko.

Obec je hodně činná v pořádání společenských akcích – ples, pálení čarodejnic, Velikonoce, lampionové průvody, vánoční trhy, ohňostroj, summer party, letní kino a koncerty. Vaše děti  mohou chodit koledovat na Velikonoce i Halloween.

Pro sportovní nadšence zde najdete několik cyklostezek od úplných začátečníku po značně pokročilé, výlety v okolí rybníku, skatepark, ping  pong, hřiště na nohejbal, tenis, badminton, jízdárnu i s jezdeckým parkem a mnoho mnoho dalšího.

S ohledem na umístění domu máte vše, co potřebujete opravdu na dosah. Ve Vinoři je veškerá občanská vybavenost a v blízkých Horních Počernicích a Černém Mostě najdete vše a i něco navíc. 

 

Dům se prodává s částečným vybavením a díky nedávné rekonstrukci je připraven na okamžité obsazení nájemníky, takže je to i zajímavá investiční příležitost.

Poplatky: 

plyn 2 000,-

elektřina 1 500,-

voda 500,-

popelnice ročně 2 400,- 

 

Máte jakýkoliv dotaz, tak mě neváhejte kontaktovat.

Líbilo by se Vám tady žít? Tak mi zavolejte a já vám dům mile ráda ukážu

Fotogalerie

Chcete dům vidět nebo máte dotazy, tak mě neváhejte kontaktovat

737 199 215

veronika.balnarova@qara.cz

veronikasrb.cz

Kontaktní formulář