Prodej rodinného domu Jenštejn 118 M2 PRODÁNO!

Klid, pohoda, výlety, vesnická atmosféra a Praha za humny.

Netradiční řadový třípatrový rodinný dům 4+KK s velkou terasou a výhledem

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení pro sebe a svou rodinu v blízkosti Prahy, kde máte vše na dosah a k tomu klidné místo obklopené cyklostezkami a možností výletů po okolí?

Tak již nehledejte.

 

V obci Jenštejn, která leží mezi Černým Mostem a Vinoří mám pro Vás ideální kompromis mezi domem a bytem...prostorný a netradiční, energeticky nenáročný řadový dům o dispozici 4+KK, 118 m2, takže splní i nároky velké rodiny, která může mít 3 samostatné ložnice nebo 2 ložnice a pracovnu. K největšímu pokoji ve třetím patře je velká terasa s krásným výhledem.

 

Před domem je zámková dlažba, kde můžete pohodlně parkovat a časem i přistavět třeba pergolu.

 

Dům byl postaven v roce 2010,pěkně udržovaný a připravený na nové majitele a jejich vizi o vlastním bydlení. Dům stojí, teď ještě zasadit strom....

 

K domu patří i příjemná terasa a zahrádka, kde je dostatek prostoru pro zahrádkaření, posezení.

 

Celý dům je krásně světlý a díky centrálnímu masivnímu schodišti získává i na eleganci.

 

V přízemí najdete praktickou komoru, toaletu pro hosty a předsíň hravě pojme i vestavěnou skříň.Dále je prostorný obývací pokoj s jídelním koutem a kuchyň. Z obývacího pokoje je přímý vstup francouzským oknem na slunečnou terasu.

Schodiště nás přivede do 2.patra, kde jsou dva samostatné pokoje s chytrými úložnými prostory a koupelna s novým sprchovým koutem a další toaleta.

 

 

Kousek od domu je k dispozici MŠ, pošta, restaurace a autobusy, které vás přímo dovezou do Letňan nebo na Černý Most do 15. minut. Pro větší děti je základní škola přímým spojen v Radonicích nebo Satalicích. A bude se stavět nová škola v Přezleticích. Takže škola je také blízko.

Obec je hodně činná v pořádání společenských akcích – ples, pálení čarodejnic, Velikonoce, lampionové průvody, vánoční trhy, ohňostroj, summer party, letní kino a koncerty. Vaše děti  mohou chodit koledovat na Velikonoce i Halloween.

Pro sportovní nadšence zde najdete několik cyklostezek od úplných začátečníku po značně pokročilé, výlety v okolí rybníku, skatepark, ping  pong, hřiště na nohejbal, tenis, badminton, jízdárnu i s jezdeckým parkem a mnoho mnoho dalšího.

S ohledem na umístění domu máte vše, co potřebujete opravdu na dosah. Ve Vinoři je veškerá občanská vybavenost a v blízkých Horních Počernicích a Černém Mostě najdete vše a i něco navíc. 

 

Poplatky: 

plyn 2 000,-

elektřina 1 500,-

voda 500,-

popelnice ročně 2 400,- 

 

Máte jakýkoliv dotaz, tak mě neváhejte kontaktovat.

Líbilo by se Vám tady žít? Tak mi zavolejte a já vám dům mile ráda ukážu

 

Fotogalerie

Chcete dům vidět nebo máte dotazy, tak mě neváhejte kontaktovat

737 199 215

veronika.balnarova@qara.cz

veronikasrb.cz

 

Kontaktní formulář