Své klienty provázím světem financí již více než 12 let. Mým cílem je dlouhodobá spolupráce, protože jsem přesvědčená, že jen dlouhodobá a komplexní péče přináší oboustrannou spokojenost. Ke každému klientovi je potřeba přistupovat profesionálně a s patřičnou úctou. Rozhodnutí o budoucím životě, finančním plánování nebo investice do realit není vůbec jednoduchá věc, tak pevně věřím, že Vám pomůžu najít tu správnou cestu k Vašim splněným přáním.

Reality a finance patří neodmyslitelně k sobě, jedno bez druhého prostě nefunguje. Reality mi do života vstupovaly neustále, jak v podobě prodejů či koupí mých klientů nebo sehnání nájmu pro jejich odrostlá dítka, tak i v podobě mých vlastních realitních transakcí. Každá zkušenost ve finančním a realitním světě je diametrálně jiná a podle toho je potřeba k tomu tak i přistupovat. Mé zkušenosti s jinými makléři a poradci mi ukázaly cestu, na které již nemusím klesat ze svých nároků na kvalitní službu. Pravidelně se vzdělávám, abych měla jistotu, že klientům poskytuji špičkový servis. Mám certifikaci na investice, pojištění, hypotéky a reality.

Prioritou je pro mě dobře odvedená práce, protože, když už se něco dělá, tak se to má dělat pořádně!!! A k tomu mě práce s klienty neskutečně baví a na výsledku je to znát.


Ráda Vás provedu prodejem či nákupem Vaší nemovitosti od A do Z. Společně prodáme, a díky kvalitní prezentaci Vaší nemovitosti pomocí homestagingu, profesionálních fotografií, videoprohlídky nebo 3D skenu společně s dynamickou prodejní strategií, prodáme i rychle a za co nejvyšší možnou cenu. Veškerý prodejní i poprodejní servis je u mě samozřejmostí. Zajistím pro Vás veškeré kroky, co budou potřeba k tomu, aby prodej či koupě Vaší nemovitosti pro Vás byl zážitek. Pojďte probrat možnosti naší spolupráce u dobré kávy. Zvu Vás!

Veronika Srb Balnarová
11
let zkušeností v oboru
150 +
klientů
100 +
realizovaných obchodů

Proč právě se mnou?

ZDARMA

Dříve než se rozhodnete udělat další krok, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU

Pro maximální spokojenost klienta používám moderní nástroje a špičkové služby

BAVÍ MĚ TO

Jsem pedant s velkým srdcem!

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů