Úvodní seznamovací schůzka

Když k Vám přijdu na doporučení mého spokojeného klienta, je první kontakt o to jednodušší. Ale v případě, že o mě nic nevíte a já o Vás, tak bude potřeba se pořádně seznámit, protože seznámení a posléze přicházející důvěra je to nejdůležitější. Další neméně důležitou věcí jsou pro mě informace. Musím vědět, co potřebujete, co si přejete a jak toho chcete dosáhnout. Je jedno, jestli spolu budeme řešit pojištění, hypotéku nebo přípravu investičního portfolia na dlouhodobý horizont, kde budeme počítat s náklady na vysokou školu Vašich dětí nebo s Vaší penzí. U všeho jsou potřeba informace. A počítejte s tím, že budu hodně zvědavá. Jednou mi můj klient řekl, že si přijde informačně nahý! :-) Ale bez obav, naše spolupráce bude pouze profesní. I když řada klientů se po čase řadí k mým přátelům.

Ale aby vše naplňovalo Vaše současné potřeby i budoucí přání, tak musíme být oboustraně otevření a upřímní. Bez toho to nejde!

Sběr a analýza podkladů

Když už od Vás vím, jaké jsou Vaše představy, cíle a přání, tak můžeme přejít ke kompletaci pokladů.Co to znamená? Potřebuji od Vás vědět, jaké máte smlouvy, pojistky, spoření, zjednodušeně úplně veškeré finanční závázky.

Proč? Abych mohla udělat detailní analýzu Vaší stávající situace a vyhodnotit, jestli finanční nástroje, které aktuálně máte, splňují Vaše potřeby a dovedou Vás k vytyčenému cíli.Když vím cíl a stav, kde jsme teď, tak připravím i návrh řešení, které je pro Vás efektivnější než současné.

Představení řešení

Představení řešení není o tom, že Vám řeknu, že vše co teď máte je špatně a musíme vše zrušit a udělat jinak. Naopak! Řada produktů, které máte může splňovat naše očekávání, ať už je to výkon nebo cena. Tak je prostě ponecháme.

Některé produkty budou potřebovat jen lehce oprášit, aby splňovaly naše potřeby. Co si pod tím představit?Budete mít například pojištění majetku od Allianz. To je mimochodem skvělá pojišťovna na pojištění domů a bytů, takže pojišťovnu měnit nemusíme :-) Ale zjistím, že Vám smlouvu nikdo nekontroloval 5 let a Vy jste si koupili nový kožený gauč a novou elektroniku. Dále zjistím, že vůbec nemáte něco pojištěné.....Co s tím?Smlouvu ponecháme, jen ji upravíme na aktuální situaci. Tedy zvýšeme pojistné částky, tak aby nám pojistná smlouva pokrývala všechen majetek, co doma máme. A co pojištěné není vůbec, tak to dopojistíme.

Vlastně ani nevím, proč Vám to zrovna vysvětluji na pojištění, které osobně nemám moc ráda, ale v této době je nezbytné. Je to klasické nutné zlo!

Poslední, co budeme řešit jsou produkty, které nesplňují, co potřebujeme....ať už jsou nevyhovující z pohledu pojistných rizik nebo jsou zbytečně drahé nebo třeba vůbec daný produkt neumí, co potřebujeme, tak ho jednoduše nahradíme jiným a lepším. Mnohdy stačí kosmetická úprava a ve finále je to ohromně znát.Například stačí konsolidovat Vaše drahé úvěry a kreditní karty, čímž se Vám finančně uleví a třeba nejdeme i prostor, abyste si mohli vzít hypotéku na Vaše vysněné bydlení.

 

Realizace řešení

Po představení řešení přistoupíme k samotné realizaci. Je to velmi jednoduché. Máte mě a já vše zařídím. Smlouvy dle potřeby upravím, změním, připravím a pak už jen Vaše podpisy a je to. 

Máme hotový 1.krok k Vaším splněným snům.

 

Servisová schůzka

Samotným podpisem to nekončí. Je potřeba se alespoň 1x ročně znovu potkat, abychom probrali, co je u Vás nového, aby zvolené řešení a nastavená strategie byla vždy v souladu s Vaším životem.

Znáte to: Člověk míní a život činí!

Potká Vás změna práce,nová  a lepší práce, narodí se další dítě, třeba dvojčata :-), chcete koupit novou chalupu, atd.......a ať už Vám život připraví cokoliv, tak stačí zavolat a společně vše nastavíme, tak aby jste nemuseli klesat ze svých nároků!

 

 

Všimli jste si, že do teď jsem Vám nenabídla ani jediný produkt???

Protože o Vás nic nevím,

            tak Vám ZATÍM nemůžu najít na trhu řešení......

 

Je fakt, že nesporným benefitem je, že nepracuji pro žádnou konkretné instituci. Pracuji nezávisle, tudíž Vám můžu v danou chvíli najít to nejlepší řešení na trhu. 

 

Zavolejte mi a ty důležité kroky můžeme dělat společně...

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení